| halloweenn65 a întrebat:

Rog seriozitate, va rog! Acum ceva timp am facut un fel sex cu iubitul meu dar prin blugi. Nu m-am excitat deloc, n-am simtit nici o durere ceva, nimic+ saruturi pe buze (timp de vreo 5 min totul), e normal? Neexcitandu-ma totusi acum ma doare acea zona, e o durere usoara dar e acolo. Si eu sunt o persoana frt sceptica, daca a fost prin blugi nu poate exista o sarcina, nu? Lamuriti-ma va rog ca ma gandesc la asta de cateva zile incoa si mi-e putin frica.

10 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu te cred ca pui intrebarea asta.
Daca tot stai toata ziua pe net macar cauta niste educatie sexuala.

| darrio2007 a răspuns:

Sex prin blugi si sa ramai insarcinata?
Doamne, da-le minte copiilor astia imaturi care se joaca de-a oamenii mari.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru darrio2007):

Zice ca are 19 ani.

| darrio2007 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Si?

| Violleta2022 a răspuns:

Nu stiu efectiv ce sa mai cred!
Va jucati cu organele sexuale fara sa aveti nici cele mai elementare cunsotinte despre organele voastre si despre sex, nici bun simt, dupa care veniti sa ne intrebati daca ati ramas gravide.
Tin sa te informez ca, sexul prin blugi, cu perdeaua murdara, cu prosopul, batista, chilotii iubitului si cearsaful de pe pat, nu se poate ramane insarcinata!
Daca te doare pasarica fiindca baiatul a fost violent si te-a impins acolo, nu-i mai permite sa-ti faca asta, ca te poate deflora prin chiloti si dupa aia te ia mama de par, ca nu mai esti fata mare.
Lasa joaca de-a sexul ca nu va aduce nimic bun la varsta asta atat de mica.
Pune-ti mana serios pe carte si invatati, ca aveti 50 de ani in viitor sa tot faceti sex, dupa ce deveniti majori.

| Fatamuntilor a răspuns:

Doamne fereste NU!
Cati ani ai?

| halloweenn65 explică (pentru Fatamuntilor):

| Violleta2022 a răspuns (pentru halloweenn65):

Poate ai doar 10 ani, in nici un caz 19!
O fata de 19 ani ar stii cu siguranta cum se fac copii si cum se poate ramane insarcinata, in nici un caz, prin haine!

| Dandinelle a răspuns:

Daca nu ai mai patit-o pana acum, inseamna ca trebuie sa te obinuiesti putin cu corpul tau, sa-ti dai seama cam ce simti si de ce. Citeste pe internet macar despre excitare.