| TaNn0 a întrebat:

Am vreo sansa sa o intalnesc pe Olivia Holt? Dar daca am pe cineva acolo IN aMERICA?

Răspuns Câştigător
| DyNo a răspuns:

Bun, cred ca pe acolo stau si vedetele, fa-le o vizita verisoarelor tale. Oricum, cred ca verisoarele tale stiu cam pe unde ar sta, daca locuiesc unde trebuie.

3 răspunsuri:
| GregHouse a răspuns:

Ai sanse mai mari sa intalnesti un extraterestru...

| DyNo a răspuns:

Ooo, te-ai indragostit de ea, nu? Pai intereseaza-te pe unde mai este acum, in America, stiam ca era din Tenesse, sau ceva de genu... dar momentan parca este in Los Angeles, nu stiu sigur, uita-te pe net. Si cu prima ocazie du-te pe acolo.

| TaNn0 explică (pentru DyNo):

Nu dar unde stau vedetele eu cam am verisoare in LA, DC,.

| DyNo a răspuns (pentru TaNn0):

Bun, cred ca pe acolo stau si vedetele, fa-le o vizita verisoarelor tale. Oricum, cred ca verisoarele tale stiu cam pe unde ar sta, daca locuiesc unde trebuie.