| anonim_4396 a întrebat:

Anul asta a venit o fata noua la noi si la inceput nu.mi placea de ea deloc..Ne intelegeam bine.Dar a inceput sa.mi placa nebuneste de ea..Eram odata intr.o sala si am deschis geamul sa intre aerul si cativa colegi au spus sa inchid geamul printre care si ea (ea nu stia ca eu l.am deschis) si am spus eu ca lasa sa intre putin aer.Si a inceput sa ma sustina.Intrebare e,oare ei ii place de mine? Si sunt cateva faze in care o prind cand se uita la mine pentru faze scurte de timp,nush ce sa zic...Dar nu inteleg cum e posibil sa.mi placa de ea din moment ce la inceput o consideram o urata, scz pt greselile gramamatice scriu de pe telwfon si se buguieste tpu.mersi

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Uneori ne schimbam parerea despre cineva cand incepem sa-l cunoastem, este normal, dat fiind ca acum ai ocazia zilnic sa o vezi si sa o apreciezi.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ai putea incepe prin a deveni prieteni foarte buni care discuta foarte mult. Dupa terminarea orelor sa o insotesti pana la mijlocul de transport folosit de ea sau daca se poate pe jos pana la ea acasa. Procedand astfel ai putea ca la un moment dat sa-i propui o iesire in 2 indiferent de motiv sau itinerar, chiar si doar la o simpla plimbare. Succes!

| T0T a răspuns:

Nu totul ține de frumusețea fizică.

| Petrust a răspuns:

Exact asa a fost o data la mine. La inceput, dca cineva imi spunea "ce ma, iti place ce ea?" eu m-as fi enervat, gen o consideram urita si neatragatoare, si pe urma a m-am indragostit de ea, si am suferit citiva ani de zile. Sfatul meu: vorbeste cu ea, si clarifica-ti atitudinea fata de ea. Cu cit mai repede cu atit mai mica probabilitatea ce vei suferi. Bafta!