| ggomule a întrebat:

Ar fi frumos sa ii cumpar prietenei mele un cadou pentru doua luni impreuna? Daca da, ce as putea sa-i iau

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un tort cu poza voastra macar are ce face cu el il mananca si un buchet frumos mare de trandafiri rosii, si un ursulet mare de plus daca te tine buzunarul ar fi frumos. Fetelor le plac ursuletii...

| munteanuionvictor a răspuns:

O cutie cu dulciuri.

| BogdanBz a răspuns:

Hmm. nu e cam devreme la 2 luni? Daca ii iei la 2 luni, atunci la un an, de ziua ei, sau de ziua indragostitilor ce faci? E posibil sa gresesti si sa o inveti asa. mai bine iesi cu ea in oras la o cafea sau la o pizza.

| Ether a răspuns:

Poti sa ii cumpari un cadou pentru ca asa simti tu. 2 luni in mod obisnuit nu e aniversare, altfel ar trebui sa faci in fiecare luna. Mai bine ii faci pentru ca asa simti si vrei tu.