| augustin94 a întrebat:

Ca tot vine 8 martie asta am si eu o intrebare.
ce cadou as putea sa-i cumpar prietenei mele. suntem impreuna cam de 6 luni. astept si eu cateva sugestii ca nu-mi trece nimic prin cap.
Multumesc!

4 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Un dildolove struck sau o partida de sex salbaticlove struck

| Alex_1359 a răspuns:

Daca nu ai sprijin financiar foarte mare, poti sa-i iei un buchet de trandafir si sa va duceti la un film, dupa aceea puteti sa va retrageti pe camerasmug, o seara/zi romantica

| TM6524 a răspuns:

Un lantic de argint, o cutie de bomboane sau poate floribig grin

| nokia5230 a răspuns:

In general, de 8 martie,se daruiesc flori! Ai putea sa-i iei un buchet de flori(vezi care-i plac),o bratara (argint,aur),o pereche de cercei,un ceas, un ursuletz de plus, un parfum frumos, sau ceva personalizat!(sper ca te-am ajutat cat de cat):d