| iubi_duby75 a întrebat:

Ar merge relatia dintre o tauroaica si o balanta? si nu-mi dati ce gasiti pe net ca alea si eu le-am vazutoh go on. ziceti-mi din viata reala daca cunosateti pe cineva si cum se inteleg acestia... dau fundita happy

Răspuns Câştigător
| XxAndreutzaXx a răspuns:

Merge dar pana la un anomit moment.Iti spun chestia asta din viata reala deorece prietena mea e taur si ex. iubitu ei e balanta si au fosrt impreuna chesti dasetea pana la un moment.

4 răspunsuri:
| kidulinha a răspuns:

Eu sunt balanta si am fost cu un taur. A fost mf :X ne intelegeam bine. Nu stiu daca e la fel si la fata taur- baiat balantalaughing). Dar de obicei se inteleg bine, pana la certuri si d-asteatongue Si nu prea ar trebui sa ai incredere in horoscop. Sunt niste coincidente. Are dreptate @Florin Icemantongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza asta ce zici daca merge relatia intre taur si balanta ci ce clasa de persoana e daca e cumsecade si de incredere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic, ca merge, eu sunt exact in aceeasi situatie.Suntem de 5 ani impreuna si bineinteles ca sunt si probleme ca in orice relatie, dar la fel ca in orice relatie trebuie sa stii cand sa lasi de la tine si la fel si el. Daca faceti asa totul e in regula.

| olyvyutza a răspuns:

Din propria experienta balantele sunt mai orgolioase... iar tauri sunt incapatanatzioh go on.deci pushi cap in cap=BUF CEA MAI BUNA...PRIETENIE