| iubi_duby75 a întrebat:

Eu sunt tauroaica si imi place de un baiat zodia feciara devil. ziceti-mi cate ceva despre baietii din zodia fecioara si cateva sfaturi cum sa ma comport cu ei tongue ca pe langa ca imi place de unul cunoasc vreo 10 in zodia fecioara laughing si va dati seama. daca ii vreun baiat fecioara pe aici ii foarte bine happy dau fundita la cine are un raspuns cat de cat folositor tongue

Răspuns Câştigător
| sissi a răspuns:

Pai aici sunt mai multe despre baiatul fecioara: http://www.eastrolog.ro/seductie/fecioara.php

despre compatibilitatea dintre baiatul fecioara-fata taur:http://www.eastrolog.ro/horoscop-dragoste/femeia-taur-barbatul-fecioara.php

si as mai avea de adaugat ca daca vrei sa cuceresti inima unei fecioare trebuie sa ii arati interes. cu flirturile platonice nu ajungi nicaieri, ci trebuie sa ii demonstrezi ca`ti doresti sa-l cunosti.
ce ii place: se indragosteste iremediabil de o fata inimioasa si inteligenta. iar daca ii arata latura ei sensibila atunci e tot al ei.
ce uraste: mimozele mult prea aranjate care prefera sa faca shopping sau sa se distreze la un party in loc sa stea acasa sa filozofeze cu el. nu suporta superficilitatea.
fata visurilor lui este: cea care are mereu o parare proprie! o fata care este draguta, dar nu`i comunica nimic nu reprezinta ceva demn de cucerit. il face fericit daca stii sa il asculti, sa-l sprijini si sa ii dai idei noi.

sper ca te-am ajutat si succes cu baiatu`

2 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Nu trebuie sa crezi in chestiile astea cu zodiilelaughing. Dar daca tu vrei fie. Uite ceva scurt si cuprinzator:
BAIATUL FECIOARA:
Ce iubeste:Tipul Fecioara se indragosteste iremediabil de o fata inimoasa si inteligenta. Iar daca ii arata si latura ei sensibila atunci e tot al ei.
Ce uraste:Mimozele mult prea aranjate care prefera sa faca shopping sau sa se distreze la un party in loc sa stea acasa sa filozofeze cu ei.Nu suporta superficialitatea!
Fata viselor lui este:Cea care are mereu o parere proprie! O fata care este draguta, dar nu'i comunica nimic nu reprezinta ceva demn de cucerit.Il face fericit daca stii sa'l asculti, sa'l sprijini si sa ii dai idei noi.

happy.

| dorincosti a răspuns:

Zodiile sunt o prostie.cine crede in ele ar tb sa gandeasca daca, crede cu adevarat in Dumnezeu. Nu inteleg de ce va pierdeti timpul cu asa ceva cand de fapt stiti si voi ca nu sunt decat baliverne?