| Anonimulantisocial17 a întrebat:

Ar trebui sa imi fac griji fiind ca am deja aproape 19 si nu am avut niciodata o iubita?

23 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde ce planuri ai in viata, daca iti place sa o duci bine o relatie nu e recomandata pentru ca esti limitat la ea si ai restrictii la alte beneficii iti sacrifici o parte din tine. Singur ai mai multe orizonturi deschise. Se tot zice ca in 2 e cel mai bine, dar cand tu sau ea moare si ramane din nou 1 singura persoana tot acolo se ajunge

| Ofiintă a răspuns:

Ce vei rezolva cu grijile?

| Emazio a răspuns:

Daca elaborai intrebarea poate intelegeam si noi la ce te referi. Ba chiar ar trebui sa fi linistit, ca nu iei vreo BTS, asa intrebare asa raspuns

| ania a răspuns:

Nu, roagă/te lui Dumnezeu pentru viitoarea ta soție, mama mea a fost prima iubită a tatălui meu și avea 31 de ani, ai toată viața înainte.

| Violleta2022 a răspuns:

Este taman varsta perfecta sa incepi sa-ti cauti iubita. Esti inca adolescent, deci de acum inainte ti se deschid portile sa zbori.

| sierra1 a răspuns:

Cam nu te incadrezi in medie!

| Drimmero a răspuns:

Nici pe departe, daca duci o viata buna in rest de ce sa-ti bati capul cu vreo relatie doar de dragul de a sta in una? Vezi-ti de treaba si fa ce iti place, pune-te pe primul loc, ai timp mai incolo de ceva serios daca e sa fie

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai de ce? Este ok.

| Emilian65 a răspuns:

Da. Incearca si fa-ti o iubita.

| Sofer a răspuns:

Nu îți face griji.

| LPCTSTR a răspuns:

Viagra rezolva orice, oricand rolling on the floor
Ma rog, e normal, chill.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Mihai Eminescu a avut prima prietena pe la 30-32 de ani deci prin urmare nu vad vreo tragedie in asta.

| Werrich a răspuns:

Isus Hristos nu a avut iubita niciodata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, e ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Ai toata viata inainte. Toate la timpul lor. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este nicio problema! Relatiile adevarate se gasesc greu in ziua de azi,tu lucreaza la tine,asta e cel mai important lucru, iar daca iti este destinat sa ai si iubita, vei avea, daca nu, nu!

| Willis a răspuns:

Ai timp destul. Dacă vrei, îți vei găsi și jumătatea.
Numai să nu renunți.

| NarcisIfrim a răspuns:

Ar trebui sa iti faci griji ca vei avea una.

| Flacără0000 a răspuns (pentru NarcisIfrim):

? mamaaa cat de adv
Chiar ba

| Musca88 a răspuns:

Da bro, sunt sanse sa ajungi ca multi dubiosi de pe site-ul asta.

| Ștefaniq a răspuns:

Ești ok, tati.

| Yrem3119 a răspuns:

Cam da, parerea mea. Insa nu te simti descurajat, nu e timpul pierdut! Ai incredere in tine si cauti o fata pe placul tau happy! Succes!