| poke091 a întrebat:

Are ceva daca atunci cand vad un emo pe strada ma bufneste rasul?((

10 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Nu, inseamna ca esti om normal.

| madyddd a răspuns:

Fiecare se manifesta asa cum vrea. deci poke091 rade cat vrei pana la urma nu e o lege care sa ne interzica asta. happy

| dreamgirl16 a răspuns:

Nu are nimic, e vb aici de libertatea de exprimare, insa ai grija.batjocura asta poate sa iti fie o bariera in comunicare! gandeste-te in primul rand ca poate nu e asa pentru ca asa vrea el/ea,poate ca e asa pentru ca a avut problema si simte ca culoarea starii si a inimii lui e negru.,.mov inchis,roshu inchis, orice e inchis, si daca ai inchide ochi si te`ai gandi la cel mai monstruous lucru care ti s`ar putea intampla tie sau fam tale.ai intelege ce vb aici,eu nu sunt emo stai calma,am suferi mult, insa daca as incerca sa adopt stilul as fii depresiva, iar cei ce sufera de singuratate la un moment dat se vor imbolnavi.ai grija totusi,sa nu ranesti sentimente,si asa unii dintre ei sunt destul de vurnerabili,aa si da sunt pers care se imbraca asa numa pentru ca le plac stilu.dar nah.who knows? Mai bine sa nu etichetezi o pers inainte sa o cunosti,asa am facut eu de multe ori,si s`a dovedit a fii o pers minunata, sau cel putin, o amica buna si de incredere:*

| ALeXsSaY a răspuns:

Nu are nimic daca razi de unu imbracat in negru complet cu parul in ochi si alte chestii laughing dar e totusi ceva moral ca nimeni nu e perfect happy peace!

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Nu are nimic ...Ciudatu-le laughing

| Peentusk a răspuns:

Nu are nimic.cel putin sa nu te vada ala(aia).ca poate te ia la bataie ca razi de el(ea).laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu are nimic.am aceiasi reactie si nu mi se pare nimic ciudat happy

| ToMiZza a răspuns:

Daca esti singur pe strada lumea ar putea zice ca...
Dar nu, ce sa aiba?

| DanNy05 a răspuns:

Ce idiot! se vede ca esti cocalarlaughing

Răspuns utilizator avertizat