| neneasandu a întrebat:

Are ceva daca imi las penisul decalotat?happy

4 răspunsuri:
| Bogdan1o a răspuns:

Este un disconfort daca il lasi asa, e mai bine sa fie acoperit, pielea aia e cu un scop acolo, sa-l protejeze, il decalotezi doar cand te speli sau te masturbezi, in rest lasa-l acoperit

| aumih16 a răspuns:

De ce intrebi asta! si oricum nu poti sa il decalotezi asa repede cum vrei tu! e nevoie de timp chiar si ani pentru asta! oricum solutii sunt daca vrei neaparat sa il ai decalotat! sunt pastile pentru cresterea penisului! efectul e garantat! o sa faci fericit toate fetele femeile! si nu vei mai avea indoieli legate de penis!

| Love4Music a răspuns:

Daca corpul nostru nu isi decaloteaza penisul singur ar trebui sa avem incredere in el.

| blacksoul69 a răspuns:

Pai,nu trebuie si el spalat?
O sa fie un discomfort si o sa slabesti penisul, cine stie poate nu o sa iti fie de folos cand o sa vrei si tu sa uta-uta cu o gagica., ma bine lasa-l normal!