| Cr1sT1aN a întrebat:

Cum ar trebui sa-mi tin penisul decalotat sau nu?

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Il decalotezi cel putin dimineata si seara, cand trebuie sa te speli acolo, de secretiile ce se aduna in santul balano-preputial!

In rest, daca ai si o prietena, si care mai are treaba prin zona.

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Il decalotezi doar de doua ori pe zi, cand faci dus si te speli bine de tot cu apa multa si sapun in santul format. In rest, in afara erectiei, sta calotat.

| KFC a răspuns:

Cum te simti u mai bine laughing)rolling on the floor

| KaTalyNutzuU a răspuns:

Deci eu de la 13 ani l-am,, belit'' dupa cum tin minte aveam jumate de cap decalotat si jumate nu intr-o zi m-am enervat si am tras de pielita pana ce am terminat treaba!
Nu incercati asta laughing

| aumih16 a răspuns:

Pai tu stii mai bine! nu e ceva rau sa stii sa il ai nedecalotat! el oricum se decaloteaza in timp! nu te nasti cu el decalotat! sa stii si tu!