| Messy123 a întrebat:

Are ceva daca in timp ce beau alcool iau pastila de potenta sex power?

Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu ti-a zis nimeni ca alcoolul nu se combina niciodata cu pastile de potenta, pentru ca altfel iei pastila degeaba?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cam are, că pastila nu-si va face efectul.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu are nimic daca iei pastila de potenta cu alcool, oricum te culci dupa aceea, ca oricum nu se mai scoala nimic!

| corbulalbrosu a răspuns:

Cam DA. Potenta NU prea este ''prietena'' cu alcoolul. Ba chiar din contra, sau altfel spus in mod sigur bauturile alcoolice indiferent de tipul lor vor inhiba eficienta respectivei pastile. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Are, îți face scula mai mare și mai tare.