| Pyskiss a întrebat:

Are ceva daca o fata ii pune mana la baiat pe,, gigel"laughingwhistling

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Ce sa aiba?
Gigel va aprecia lucrul asta in cea mai perfecta pozitie de drepti, mai ceva ca-n garda prezidentiala!happy
Urmarea ar putea crea probleme, daca se nelinistesc lucrurile!

16 răspunsuri:
| Annellise a răspuns:

laughing Daca tot pune mana, sa se si joace putin cu el laughing

| Anemona a răspuns:

Uiiilaughing pai mai. depinde si de baiat acu.laughing daca e unu rusinos poate lesina pe acolorolling on the floor daca e unu mai infipt asa cred ca iti va aprecia gestullaughing Ai grija ca s ar putea sa l trezesti din somn calumea pe gigel cu gestu astarolling on the floor) si pe stapan :*

| βʋϰβʋииʏ a răspuns:

Normal ca nu dar e rusinos :-|
Si daca un baiat ii pune mana pe " gemene "? whistling

| βʋϰβʋииʏ a răspuns:

Normal ca nu are nimic, dar e rusinos. :-|
Si daca un baiat ii pune mana pe " gemene "? whistling

| Patryck2012 a răspuns:

Daca ai sal atingi atunci tot una a sa faceti apoi sex el na sa se poata retzine
da daca in timpu sexului il vei atinge atunci nu va fi nimic

| Gdeni a răspuns:

Il deranjeaza din somn pe gigel rolling on the floor

| 1People a răspuns:

Doar atingel no talking niciun baiat nosa se superethinking

| βʋϰβʋииʏ a răspuns (pentru 1People):

Normal ca nu se supara, abia astepta baiatul acest moment! laughing

| 1People a răspuns (pentru βʋϰβʋииʏ):

Ar fi culmea sa zica" nu tuu obraznico " crk ar fi gaYstraight face parerea mea

| βʋϰβʋииʏ a răspuns (pentru 1People):

Normal! laughing
In momentul ala se topeste pe picioare! laughing

| 1People a răspuns (pentru βʋϰβʋииʏ):

Si se scoala gigelus

| βʋϰβʋииʏ a răspuns (pentru 1People):

Nu numai " Gigel " dar si tensiunea si pofta de...

| 1People a răspuns (pentru βʋϰβʋииʏ):

Deeee sex extremsmug

| βʋϰβʋииʏ a răspuns (pentru 1People):

Fara prezervativ! laughing
Totul vine din natura, cat mai pasional laughing

| TechnoCocktail a răspuns:

Nuuu dinpotrivaa

| Cornelutz a răspuns:

Gigele cat mai e leusteanu nenorocitu dreaqu laughing Pai daca e gigel de la piata mare nici la basca nu ma doare laughing atunci n-are nimic.