| yummygirlforfun a întrebat:

Are cineva placa remington pearl? cum e? si care sunt diferentele(daca le ati incercat ambele placi ) intre remington 3500 si pearl?

2 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Eu am o placa de la Remington, nu este pearl, dar este f buna, si prietenele mele tot Remington folosesc, fiecare avem cate un model diferit, dar tin sa te anunt ca indiferent de care ai este foarte buna aceasta firma de placi, si o am de 4 ani si inca e in stare perfecta si indreapta bine
p.s. ai incredere in Remington

| LadyGA a răspuns:

Buna! o prietena de-a mea are placa respectiva si e fff buna. ti-o recomand. bafta!