| yummygirlforfun a întrebat:

Are cineva placa remington 3500? cum e? si care sunt diferentele(daca le ati incercat ambele placi ) intre remington 3500 si pearl?

1 răspuns:
| alina_8632 a răspuns:

Buna! si eu am placa Remington insa nu stiu care e treaba cu numarul pe a mea scrie ceva pe cablu nr:7055 nu stiu daca este numarul placii fabricate sau e vreun cod sau ceva dar vreau sa zic ca sunt foarte multumita de ea are tripla protectie este alcatuita din 3 straturi protectorate ultimul fiind din Teflon si are si un material super rezistent la temperature care nu da voie parului sa se arda sau sa se spicuiasca si are de la 150 la 250 temperature am luat-o de la altex cu garantie 3 ani si am dat 200 de lei pe ea acum 2 ani cred am schimbat-o o data din cauza ca o parte nu mi se mai aprondea cred ca a fost din cauza mea ca am uitat-o in prize dar ma rog a fost in garanti si si acum cred ca mai are am grija de ea acum ca nu vreau sa ma trezesc cu ea stricata dupa ce imi iese din garantie laughing bafta:*