| yummygirlforfun a întrebat:

FUNDA Are cineva placa remington 3500? cum e? si care sunt diferentele(daca le ati incercat ambele placi ) intre remington 3500 si pearl?

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

De 3500 nu stiu ce sa zic ca nu am incercat-o, iar despre Pearl eu nu sunt multumita deloc de ea deoarece chiar daca e din ceramica si nu arde asa tare parul, trebuie sa treci de cateva ori cu ea prin suvita ca sa se indrepte, iar parul nu iti sta drept mult timp! Eu iti recomand S9951 sau S9950 - asta o am eu si sunt f multumita de ea.

1 răspuns:
| yvren a răspuns:

E mult mai buna perla.nu iti arde parul aproape deloc.si 3500 e buna.dar prefer perla:*