| fixy a întrebat:

Are importanta lungimea penisului la folosirea prezervativului

4 răspunsuri:
| liviu42 a răspuns:

Mai repede are importanta cumpararea unui prezervativ mai mare fata de cat are penisul.ca poate ramane in vagin. Daca va uitati pe unele cutii de prezervative sunt date niste dimensiuni. x, xl. xxl. Si de lungime nu este problema ramane rulat la baza penisului

| XK a răspuns:

Lungimea nu, grosimea dawinking

| Andu_7395 a răspuns:

Da,daca e prea mic trebuie taiat prezervativul happy

| johndoe a răspuns:

Doar in privinta diametrului penisului, daca e mai mic decat prezervativul exista riscul sa cada, ori din contra, daca e mai mare, sa fie prea stramt si sa se rupa.