| harciog a răspuns:

Chiar te ascultam si sotia cica;-Du-i ma un banut aleia la usa.A crezut ca e vreun milog care bocea la usa.Ai putea deveni cineva in directia asta.

| Narcis2007 a răspuns:

In viata mea nu am auzit ceva mai prost de atat...

| QueenE a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuurolling on the floor)

doamne daca tu esti aia care canta mai bine lasate si iti vezi de invAtat, sau altceva ca la cantat esti praf rolling on the floor si daca ii vreo prietena de a ta care canta LA FEL Si pentru ea. ii prafff rolling on the floor)
varza rolling on the floor
Pa pa ]

| Dimineata a răspuns:

Vocea e ok, dar felul in care canta e prea bun. Ar trebui sa incerce sa cante alceva. Ceea ce canta ea nu suna deloc bine.

| harciog a răspuns (pentru Dimineata):

Da,da,Dimineata are dreptate, adeca tu cinti bine dar se aude naspa.

| FlorinaGeorgiana a răspuns:

Vocea nu este chiar asa rea happy

| ღღBomBonikNuMitaALLyღღ a răspuns:

Vocea nu e asa rea dar scuze canta melodia oribill