| anonim_4396 a întrebat:

As avea si eu o intrebare:am facut sex cu prietena mea si la sfarsit am observat ca prezervativul a fost rupt dar eu nu am ejaculat deloc...are sanse sa ramana insarcinata? mai are 8 zile pana la ciclu.Multumesc

5 răspunsuri:
| LeontinAndrei a răspuns:

Daca nu ai ejaculat absolut deloc puteai sa o faci si fara prezervativ. Nu ramane insarcinata.

| Bogdan1o a răspuns:

Daca nu ai ejaculat deloc, atunci nu va ramane insarcinata, poti fi linistit, insa data viitoare ai mai multa grija cu prezervativul...bafta

| marinul03 a răspuns:

Chiar daca nu ai ejaculat ai mai grija ca se poate

| andradaXXXXfrumusikaXXXXtaXXX a răspuns:

Cred ca da vezi ai grija! Dar totusi eu te felicit o sa ai un copilhappy

| alexxx_5307 a răspuns:

Daca nu ai ejaculat este imposibilwinking