| abcd12 a întrebat:

Am facut sex cu prietena mea si s-a rupt prezervativul, am observat repede asa ca nu am ejaculat in ea.Mentionez ca ea era in a 7 zi de la inceputul ciclului.Este posibil ca ea sa fie insarcinata?

5 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

E pericol daca ti-ai dat drumul inauntru, daca ai evitat asta atunci nu sunt probleme!

| Komododragosh a răspuns:

Sa speram ca nu, daca esti tu sigur ca nu ai ejaculat in ea. Puteti sa faceti un test de sarcina ca sa fiti mai sigur. Succes va doresc!

| briosicabriosel a răspuns:

Buna este posibil pentru ca exista lichidul preejaculator ( ala care atunci cand te exciti esti "ud" ) Faceti un test de sarcina dupa 1 saptamana de la contact

| Nuvăsufăr a răspuns:

Nu este posibil.

| DanielDaniel13 a răspuns:

Nu daca nu ai ejaculat in ea. facetiun test