| Elisaaa25 a întrebat:

Aș avea și eu o întrebare fetelor
Mi a venit ultima dată ciclul pe 14 februarie și nu mi-a venit pe luna martie ( azi fiind 29 martie ). Ultimul contact sexual a fost pe 3 martie și mi am făcut un test de sarcină acum câteva zile să văd ce se intampla ( au ieșit ambele negativ ). Ce inseamna asta? Se poate sa nu imi vina pe toata luna lui martie?( nu mi s-a mai întâmplat pana acum.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca ai ciclul de tip NEREGULAT!

| dullcat a răspuns:

Inseamna ca trebuie sa te linistesti, daca posibilitatea unei sarcini a iesit din ecuatie.Si da, e posibil sa nu iti vina deloc intr-o luna, mi s-a intamplat si mie prin liceu.Nu e obligatoriu motiv de ingrijorare in acest caz, insa daca menstruatia nu apare timp de 3 luni mergi la medic, poate fi urata tare situatia.

| vasileparnaie a răspuns:

Iti vine pana la iarna