| ionica56 a întrebat:

As dori niste ideei pentru poze artistice care sa mi le fac in casa. Puteti sa imi aratati poze sau sa imi ziceti cum! Funda si voturi la toti.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://weheartit.com/? page=2
cateva in care t epoti inspira:X
sper ca te-am ajutat

7 răspunsuri:
| Anet a răspuns:

Mai @Edd nu ti se pare ca sunt deja prea multe pe pitipoanca.com si faisbuci, vrei sa mai apara inca o miss teracota? oh go on
@BunaDimineataSoare weheartit si deviantart o sa gasesti cu siguranta niste modele de poze din care te poti inspira happy

| VacutzaRoscata a răspuns:

Poze artistice? in casa?laughing
pe wc nu vrei?laughing

| Rebecca19956 a răspuns (pentru VacutzaRoscata):

Da creca pozele pe wc o sa iasa cel mai bine laughing

| ioanaioana a răspuns:

Pe site-ul "weheartit" gasesti poze artistice. Poti sa te inspiri de acolowinking

| Edd_4925 a răspuns:

*Proptita de teracota.
*In fata usii de la camera, musai sa se vada si "Cina cea de Taina"
*In pat [nearanjat, desigur], imbratisand/pupand o jucarie de plus de 3 ori cat tine
*Poza de sus cu mana la gura si sa ti se vada picioarele care se ating in varf
De amintit boticul si tinuta obligatorie [tricou mulat roz, pantaloni scurti verzi, sosete lungi colorate si pantofi rosii cu toc de 10 cm]
Sincer sa fiu prefer peisajele.

| Edd_4925 a răspuns:

@Anet. Hai sa lasam asta si sa ne concentram pe mesajul de pe tricou, ha?

| Ela_6320 a răspuns:

Poi in oglinda cu aparatul cu blitz scuze azi nu imi mai vine nimic in mintelaughing.