| Silwian a întrebat:

As dori sa încerc ceva cu totul nou și deosebit! Am auzit ca orgasmul cu o persoana de acelasi sex, este cu totul deosebit! Asa sa fie oare? As dori sa cunosc un tip foarte feminin și foarte sensibil... oare unde sa-l găsesc?

9 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Ai fi mai fericit dacă ai respecta planul Creatorului ( ai evita pericolele din Romani 1) și ai face sex doar dupa căsătoria hetero. Altfel nu e deosebit, postludiuk e tot timpul ratat de mustrările de conștiința. Cele mai feminine sunt femeile.

| Silwian explică (pentru ania):

Lasă ma cu Biblia ta și creatorul tău! Ce am citit pe acolo m-a înspăimântat! Incesturi pedofilie smd!((((

| mihai69 a răspuns:

Poate de același (nu "acel" [care?!?]) sex...
Nu neapărat. Și poate să nici nu fie, dacă ești 100% straight.

| Silwian explică (pentru mihai69):

Da m-am grăbit și am plasat întrebarea fără sa o mai vizualizez anterior!

| 199onur7 a răspuns:

Vultur gay -_- miai arătat si zilele astea Doamne

| 199onur7 a răspuns:

Va puneți care mai de care poze alfa da si cand iese gayul din voi jale -_-

| Paracetamol0lol a răspuns:

Mergi în cluburi pentru persoane lgbtq

| orailibrail a răspuns:

Poponar!

| NimanuiNuIiPasa a răspuns:

Pe tinder, publi24, pe centura, am eu un tovaras daca vrei, te uiti pe strada la oameni cu AF1 albe