| Bogdan_6253 a întrebat:

As dori sa vorbesc cu o fata care este in masura sa ma ajute cu anumite sfaturii in diferite sentimente. Multumesc. Astept mesaje

4 răspunsuri:
| Adorable a răspuns:

Buna!
Cred ca sunt in masura sa iti raspund. Puteai posta intrebarea. Ti-as fi raspuns cu mare placere. happy
Da-mi un mesaj privat cu problema ta, iar eu iti voi raspunde cat de repede pot!

| Johnny_3797 a răspuns:

Si cum despre ce sentimente doresti sa vorbesti happy

| lauracraciun a răspuns:

Hei daca bvrei lasa-mi un mesaj cu idi-ul tau pe privat si mai vbwinking

| d3utzsa a răspuns:

Eu pot sa te ajut! poti sa imi lasi msg cu id tau si o sa vb pe mess!:*