| iAngel a întrebat:

Ce sa fac deoarece cand sunt cu prietena sau vorbesc cu ea pe mess / mesaje nu prea discutam. adica nu avem subiecte happy astept niste sugestii.

2 răspunsuri:
| MikyMi a răspuns:

Pai, afla ce ii place. Cauta subiecte comune: filme, jocuri, intamplari de pe vremea cand erati mici, cand nu erati impreuna, etc. si povestiti pana va saturati happy. Poti sa incepi u: "Iubito, stii eu cand eram mic am facut asta. si asta. u ce-ti aduci aminte? sau ce ti-au pov ai tai? sunt atatea de discutat, trebuie doar sa afli ce ii place ca sa nu o plictisesti.
Bafta!

| PurpleBadLove a răspuns:

Buna.
Poti incepe.
"Buna ce faci dovlecel".
"Auzi te-ai uitat la filmul 3000 (exemplu)"
"Cum ti s-a parut/Ce pacat".
Bye!