| DeaAndreea28fluture a întrebat:

Buna,
Stiti cum se pot obtine cupoane pentru diferite produse, alimente? sunt din Timisoara si chiar as dori sa am cateva cupoane de reducere, asa sa mai economisesc banii.cateva sfaturii va rog...

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

In primul rind, economiseste si litera "i" ca nu se stie cind o sa ai nevoie. In al doilea rind, ai internet - cauta frumos cele mai ieftine locatii pentru un anume produs, in special la electronice si imbracaminte. In final, incearca sa iei legume/fructe direct de la tara, fara intermediari.