| fugi5555 a întrebat:

As putea sa vb un sexolog online?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da, poti.

| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, nu exista sexologi sau alti medici pe acest site.
Aici se dau sfaturi doar de la useri, din experienta lor personala.

| mihai69 a răspuns:

Ai putea, dar nu ai absolut niciun mod de a te convinge că vorbești cu un sexolog adevărat și nu cu un pervers...

| Sofer a răspuns:

Da poti. Scriemi in privat.

| Goete a răspuns:

Presupunand ca vb inseamna "vorbesc", tot este incorecta intrebarea ta.
Judecand dupa tentativa ta de intrebare, nu cred ca ai putea explica sexologului problema ta