| cribus a întrebat:

As vrea sa aflu si parerea voastra ...am o propunere pentru admini acestui site-cum a fost chestia "de vorba cu o vedeta" daca nu ma insel ...nu s-ar putea si cu-n sexolog sau medic ginecolog? Poate ar ajuta pe multi...

Răspuns Câştigător
| iceman a răspuns:

O idee foarte buna. Am citit multe intrebari, mai ales la categoria adolescenti, care m-au socat, unii chiar nu cunosc lucruri elementare.

Exista o vorba" time is money" si nu cred ca nici un sexolog/ medic ginecolog va accepta sa raspunda gratis.

iceman

15 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Crezi ca ei nu s-au gandit la asta? Asta banuiesc ca inseamna bani fiindca acea persoana trebuie sa aiba rabdare si timp pentru. asa ceva.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E o idee foarte buna, o sustin.

auran
| auran a răspuns:

Eu sunt pentru

auran
| auran a răspuns:

De ce "nebundupatine" ai o nelamurile lagata de femei?! laughing

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Gigele tata, suntem 2! psihologi aici, pe TPU! Sa inteleg ca ai probleme atat de grave, incat consideri ca cineva din afara, abia aterizat aici, pentru 2-3 saptamani, se va putea "apleca" cu mai multa dedicatie decat psiholoaga si cu mine? Incearca sa recitesti ce a raspuns ea, foarte ok!, despre relatiile cu ceilalti, VS riscul unor anume astepari, care, inevitabil conduc la dezamagiri, daca nu accepti Omul asa cum! e la momentul intalnirii cu tine! Specialistii sunt aproape unanimi cand considera tentativa de a-l schimba pe celalalt - conform dorintei tale! - drept cea mai mare si mai periculoasa decizie, si care nu duce decat la certuri, si disfunctii in cuplu!

mlm
| mlm a răspuns:

In primul rand aveti nevoie de bazele anatomice mai copii, daca vreti va dau lectii in particularlaughing nu va ganditi la prostii, am fost profa de bio deci va pot ajuta.De cite ori aveti nevoie de vreun sfat o puteti face in privat, sau bunul meu coleg psiho va poate ajuta si el la randul sau, Brigaela la fel, deci puteti apela cu incredere.

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Totul despre Sex...
Sunt total de acord cu tine!

| Andreea_8014 a răspuns:

Sunt pro... Dar cum au spus si ceilalti.ar costa bani.

| FearNoEvil a răspuns:

De acord. Poate si cu un psiholog.

| Amelia87 a răspuns:

De acord!

| cribus explică:

Draga nekane nu e vorba de mine ...sunt altii care nu au habar nici de lucrurile elementare legate de sex...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt de acord. Multi sunt care au diverse probleme si ar fi util pentru noi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e de sex feminin e binevenita! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pro!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt de acord dar pana se va ajunge acolo, daca ai vreo nelamurire in aceste privinte poti discuta cu brigaela, supersex si psihosex. ei sunt in tema cu aceste subiecte, dornici sa ajute oricand si pe oricine si nu cer nimic in schimb!