| fullmoon a întrebat:

As vrea parerile barbatilor/ baietilor : puteti fi prieteni cu o fata / femeie fara niciun "gand ascuns"? puteti privi o fata/ femeie ca pe un prieten barbat si sa-i faceti confidente fara sa simtiti nimic altceva pentru ea decat prietenie? multumesc pentru raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| SlobodLaGura a răspuns:

Doar daca e sora mea sau maicamea! In REST nu exista devil

3 răspunsuri:
| Victoria a răspuns:

Da. Insa am observat ca baietii care sunt prieteni cu fete frumoase se gandesc si la altceva, in schimb cei care au ca prietene fete obisnuite, care nu ies cu nimic in evidenta, simt doar amicitie pentru ele.

| oz a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, doar cu ideea ca sa nu existe atractie sexuala din nici o parte adica : lui sa nu ii placa fetele mai plinute si ei sa nu ii placa tipi tunsi scurt... am dat doar un exemplu ca sa prinzi ideea