| Alina8593 a întrebat:

De ce baietilor/barbatilor li se scoala **** si ce simtiti atunci?

4 răspunsuri:
| buzeduulci a răspuns:

Da' tu de excitare nu ai auzit?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simti placere.
Penisul este un organ format dintr-un țesut asemănător cu un burete. În timpul erecției se deschid niște vase de sânge care lasă să intre mai mult sânge în penis, iar cele care scot sângele se închid parțial. Astfel buretele respectiv se umple cu lichid, cu sânge și se mărește și devine mai tare, pe măsură ce procesul continuă penisul își schimbă direcția, din poziția "moale" când e orientat înspre pământ în funcție de gravitație, urcă treptat până formează un unghi între 90 și 30-45 grade cu corpul bărbatului.
ca în imaginea asta:
http://en.wikipedia.org/wiki/Erection

| Issabela26 a răspuns:

Incearca si o sa veziwinking

| NeneaToaster a răspuns:

Hai sa zicem simplu:
1) "Li se scoala" fara motiv, la intamplare, sau cand vad continut sexual
2)Un al treilea picior.