| bbbyy22 a întrebat:

As vrea sa incerc Tianli, ce părere aveți pentru ca eu am emotii cand ma duc la fete si imi pierd erectia. Pareri despre produs? Am fost la pshiolog si mi-a recomandat acest produs dar are prea multe contraindicatiilaughing.

5 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Ai incercat sa ii explici la vreuna frumos, si sa o rogi sa te ajute, jucandu-se cu el?!
Sigur se trezeste in mainile ei.
Iar daca o saruti si ii mangai sanii, imposibil sa nu te exciti.
Dar mare atentie la igiena gurii, subtiorilor, a picioarelor si a mainilor, sa fie unghiile taiate scurt si foarte bine pilite, sa nu o zgarii!
Success! si tine-ne la curent!

| Donsavas a răspuns:

Mergi la psihiatru! Emoțiile tin de creier. Psihologul nu poate recomanda nimic.

| Goete a răspuns:

La psiholog platesti, produsul il platesti, apar efectele secundare si platesti alte medicamente pentru combaterea simptomelor efectelor secundare.
Totul e Marketingwinking

| MariaJust a răspuns:

Tianli este un produs de top, probabil unul dintre cele mai bune de pe piata care sunt considerate suplimente si pentru care nu-ti trebuie reteta. Uite aici niste pareri de la baieti care au folosit https://justlove.ro/p/stimulente-sexuale/potenta/tianli-fiole/#reviews

| Nupixul a răspuns:

DA