| UmbraDeVulpe a întrebat:

Pareri? https://www.kur.ro/produs/7752841 Daca sunteti de parere ca e bun si ca pot lua, oare ma ajuta chiar si daca nu fac sex? Adica oricum pot imbunatati erectia aceste pastile sau? Ce parere aveti? Ca na, sunt pastile care imbunatatesc erectia doar daca faci sex, gen cum e viagra si asa

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ala este site pornografic!

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Nu mai intra pe site-uri pornografice ca ramai cu contul bancar gol!

Nu mai pune linkuri de site-uri pornografice pe TPU ca este INTERZIS!

Răspuns utilizator avertizat