| nastea7 a întrebat:

As vrea sa ma ajutati.Imi place un baiat dar nu stiu cu siguranta daca el ma place.Cum credeti, ce trebuie sa fac ca sa ma placa?

Răspuns Câştigător
| xCarol a răspuns:

Pai eu iti recomand sa :
1.Fii cat se poate de sincera
2.Sa nu il minti, spune`i adevarul despre tine.
3. Nu incerca sa gasesti lucruri in comun daca nu sunt
4.Fa-ti curaj si vorbeste`i, Incepe cu intrebari de genul "Ce faci?" etc,. dupa ce o sa ajungeti sa va cunoasteti deja e altceva...(Asta numai daca nu va cunoasteti bine)
5.Zambestei, un zambet poate sa transmita mai mult de cat cuvinte
6.Fii tu insuti cat mai naturala :*
Sper ca te-am ajutat si mult succes cu el! >big grin

| nastea7 explică (pentru xCarol):

Mersi pentru acest raspuns! E cel mai bun raspuns care l-am vazut vreodata.
x:

| xCarol a răspuns (pentru nastea7):

Multumesc :*

6 răspunsuri:
| Roxana121 a răspuns:

Tu nu trebuie sa faci nimic, el este cel care trebuie sa faca ceva, chiar daca il placi tare nu trebuie sa ii arati asta, trebuie sa fii smechera sh sa filtrezi cu el, putin cite putin si vei vedea reactia lui, daca iti rasp cu aceisi simpatie inseamna ca te place si el. Bafta

Răspuns utilizator avertizat
| belabibi a răspuns:

Vezi daca iti face ochi dulci sau se holbeaz la tine candnu il vede nimeni.daa nu roaga pe cinea care e peieten cuel (de preferat sa fie fata) s il intrebe daca te place sau pe cine place. Din nefericire nu ai cum sa il faci s te placa.nu poti controla sentimentele nimanui happy bafra si sper sa reusesti sa afli dca te place