| missice a întrebat:

As vrea sa-mi incep viata sexuala cu prietenul meu dar.imi este rusine ca na nu am mai fost dezbracata niciodata in fata unui baiat. straight face cum ar trebui sa procedezbatting eyelashes?

Răspuns Câştigător
| Nicky29 a răspuns:

Pai fa-o cu lumina stinsahee hee cea mai simpla solutie big grin daca iti este si asa rusine dezbracate pe parti iti dau bluza jos stai asa ceva timp mai prinzi curaj mai dai si pantalonasi mai stai asa mai prinzi curaj si hop si chiloteii :d

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca esti minora mai bine asteapta majoratul daca esti adulta gandeste-te ca esti singura in casa si nu trebuie sa ai rusine.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Prima data e mai greu, apoi o sa fie foarte usor.Ai incredere in tine ca baiatul nu iti face inspectie corporala si nu iti va da nota la sfarsit.

Totusi, daca frica asta vine din neincrederea fata de el, iti sugerez sa astepti pana relatia se va mai inchega.

| Crisu a răspuns:

Cati ani ai? Daca esti mai mica de 18 ani ti-as sugera sa mai astepti, dar daca ai 18 sau peste 18, atunci nu trebuie sa-ti faci griji. Sunt multe alte fete care au trecut prin asta. E ceva normal sa-ti fie rusine, dar chiar nu ai de ce sa-ti faci griji.

| Sonny a răspuns:

Uite, incerc sa vin cu un raspuns diferit fata, de restul, orice psiholog, de exp, care are un pacient, cu o problema ca si a ta, ar recomanda, ca tu intai, sa incerci sa experimentezi cu el un fel de striptease, pentru ati creea starea de confort in preajma lui, toate astea discutand cu el inainte, si sa-i spui motivul pentru care vrei sa o faci. Oricum nu cred ca o sa-l deranjeze big grin, ar putea fi un fel de preludiu, inainte de actul sexual in sine. Incearca asta macar odata, inainte de actul sexual, poti folosi niste muzica, poate chiar la lumina lumari, ca sa nu te simti complec vulnerabila cum ai fi in lumina unui bec. Nu exista sa nu te acomodezi cu ideea de a fi dezbracata in fata unui baiat.
Fiindca odata ce ste simti in largul tau, in preajama lui, dezbracata, atunci, actul sexual nu va mai fi atat de deranjant pentru tine, si plin de ideei care iti trec prin cap.
Bafta! happy
Sonny.

| GuessWho_8607 a răspuns:

Fa-o imbracata! laughing Na, acum da-mi stupid...

| deedeelina a răspuns:

Sa o faceti prima data seara :X... sa fie penumbra :X nu f intuneric adica. si lasa`l pe el sa te descopere, sa te dezbrace love struck apoi tu pe el :X day dreaming Mult succes big hug si lasa`ti emotiile acasa waiting >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa fi relaxata si sa ii spui si lui ce ne-ai spus noua. E normal sa fi resinoasa, retinuta si cu inhibitii fiind prima data. O sa va descurcati amandoi in intimitate si o sa vezi ca odata cu trecerea timpului chiar o sa iti faca placere si nu o sa mai ai nici o rusine

| Lexxy a răspuns:

Inchide ochii atunci cand te dezbraca

| HubbaBubba_6858 a răspuns:

Pai daca te iubeste sincer.atunci nu are de ce sa-ti fie rusine...sh mai ales daca il iubestii sh tuhappy.

sper sa te ajute:*:*.

| dany7_2227 a răspuns:

Ce vrei prietenul tau sa cada in puskarie 102