| Elena_6142 a întrebat:

As vrea sa stiu daca pot ramane insarcinata daca am facut dragoste cu 9 zile inainte de ciclu neprotejat iar urmatoarea zi am luat pastila de urgenta.in ziua in care am luat pastila am facut iarasi, dar de data asta nu a ejaculat in interior.Eu nu sunt convinsa daca un barbat poate sa nu ejaculeze deloc in interior si sa fie sigur de asta. prietenul meu zice ca este sigur si ca nu se poate intampla nimic deoarece a avut grija.

7 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

Dupa ce ca ai luat pastila aia, te-ai babardit iar. acum pe bune ai si tu grija. oh go on

| Julia89 a răspuns:

Draga mea stai linistita eu fac dragoste neprotejat de 5 ani si nu am ramas niciodata slava cerului.dar asta nu inseamna ca nu trebuie sa te protejezi. daca nu esti sigura pe el mai bine folositi prezervativ si poti sa stai linistita.si nu uita: "o metoda contraceptiva este educatia oricarei femei"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa sex cu mine, si iti raspund la intrebare.

| ZzzAlexandraZzz a răspuns:

Daca faci dragoste nu ramai insarcinata, doar daca faci sex!

| Elena_6142 explică:

@iulia.multumesc de sfat! o sa tin cont de acum incolo.
@KaterinaPetrova.da o sa am grija! porblema era ca eu cu el stateam doar cateva zile impreuna deoarece nu ne vedem prea des cam de 3 luni incoace si iti dai seama... poate nici nu eram bine informata dar de acum am grija