| manolache_1097 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu cum a trebui sa-se comporte un baiat cu mine in pat tinand cont ca sunt virgina? daca se poate rasp urgent.

5 răspunsuri:
| ElenaMaria a răspuns:

Ar trebui sa fie mai grijuliu si sa fie mai procupat de tine si nu de placerea lui.

| alexandra21_3435 a răspuns:

In primul rand trebuie sa fii sigura ca nu te foloseste si apoi pa. adica sa aveti o relatie frumoasa nu de azi de maine, trebuie sa fii sigura ca nu e unul care te foloseste. el trebuie sa fie tandru, sa nu te iei repede si brusc, sa te intrebe cat de repede poate inainta, si sa te ia incet incet ca sa nu simti durere f mare. si sa va protejati si sa fie igienik. sper ca ti-am fost de ajutor. alexandra_ mistreanu e id meu, daca vrei ma multe detalii.

| manolache_1097 explică:

Ms mult conteaza chiar mult pentru mine

| Iullyka_7527 a răspuns:

Inainte de prima relatie sexuala. trebuie sa vorbiti foarte mult si sa fii foarte relaxata. pentru ca daca vei fi relaxata nu vor fi dureri foarte mari. daca vrei fi incordata si etc. va fi rau si nu te vei simnti bine. trebuie sa te simnti bine...succeslove struck...

| Raresik a răspuns:

A trebuii sa iti dea la buci cat mai mult.love struck