| anonim_4396 a întrebat:

Buna!happy
Am nevoie urgent de o sugetie, peste noua zile este ziua unei prietene si nu stiu ce cadou sa-i fac tinand cont ca am terminat a8-a si nu va ramane la liceu cu mine.
Care ma poate ajuta? Plizzz!
Daca va ajuta cu ceva ea este o persoana visatoare, foarte pasionata de fotografie, are aparat, si foarte sensibila.
As vrea sa gasesc ceva care sa-i aminteasca de mine.
aa.am uitat sa va spun ca iubeste pisicile:X
Multumesc pentru orice raspuns.:*

Răspuns Câştigător
| XXXMony a răspuns:

Da-i un album de fotografii care sa aiba pe coperta un peisaj frumos din natura si sa pui niste poze cu tine, si daca ai si cu ea.
Si daca iubeste pisicile da-i o pisicuta de plus.
Sper ca te-am ajutathappy

3 răspunsuri:
| heartslow a răspuns:

Sunt sigur ca cel mai frumos cadou ar fi un album,cu poze cu voi doua,si sa fie cateva si cu o pisica pe care o strangi u in brate,dar in principal sa fie poze cu voi doua impreuna,in diferite medii :ex. la munte,pe strada, la piscina etc.
Sunt sigur ca isi va aminti de tine, si ca nu te va uita cu cadoul acesta :X succes! funda?big grin

| Ananas2 a răspuns:

Poti sa ii iei un pandantiv cu o pisica neagralove struck
sau. daca ei ii place sa stea singura sau daca ii place sa compuna cantece si povesti poti sa ii iei un jurnal.
daca ii plac lucrurile mai " feminine" poti sa ii iei niste bijuteri un inel cercei un lantisor
poti sa ii cumperi o rama in care sa pui o poza cu voi doua
alte idei nu amstraight face

| ruxyrusu a răspuns:

Fa-i un colaj cu fotografii cu voi daua dar si colegii ei, iar in centru pune o poza cu ea.
iar partea cu pisica poti sa-i faci un colaj cu cele mai dragalase pisici.