| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa va cer niste sfaturi in legatura cu dragosteabig grin.Nu sunt prea priceput in domeniul acesta, dar spre mirarea mea am prietena si nu vreau sa o pierd. Imi spune ca m-am schimbat mult si in bine dar nu indeajuns, sunt prea sec, nu sunt creativ stiti voi la ce ma refer(ca nu fac lucruri dragute) si ea mereu imi reproseaza astasad dar eu tot nu pot sa o multumesc. Si acum va cer voua ajutorul sa imi dati niste exemple concrete cu ce as putea sa fac pentru ea. Va multumesc din suflet!

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ar trebui sai faci un cadou si sai acorzi atentie fii mai dragalas cu ea

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Asta tine de cultura si fineturi, care nu se gasesc la farmacie!

Cauta si cumpara carte "inteligenta Romantica", e visinie cu o tipa pe coperta! si poate nu strica si "Codul Manierelor Elegante" a doamnei Aurelia Marinescu!

Fii curat, punctual, manierat, si amabil, preventiv si inventiv, si o sa fie bine!

Success!

| Narfundo a răspuns:

Nu te pot ajuta... ti-as face mai mult rau, nu te lua dupa nimeni, niciodata! Probabil esti deprimat, sau simti ca ea nu te place cu adevarat.Asta este, nu trebuie sa mergi pe apa ca sa ii arati ei cat o iubesti. Tu incearca sa faci bani, un sfat buntongue.

| 16.laura.16 a răspuns:

E foarte important sa faci ceea ce simti, sa faci lucruri din inima. Spre exemplu sa ii aduci diverse flori cand va intalniti, sa ii faci cadouri fara sa astepti o ocazie speciala, sa ii pegatesti o cina romantica, sa o scoti in oras mai des, sa ii faci mai des declaratii etc. Daca in tot ceea ce faci pui dragoste, va fi perfect!

| idk a răspuns:

Surpride-o tot timpul. fie cu un gest, fie cu un dar mic.fie cu un compliment sau niste vorbe frumoase.