| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi dati si mie niste exemple de lucruri dulci pe care le-as putea face cu iubitul meu cand ne intalnim.[ cel mai creativ primeste funda! ] Multumesc.

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| KDily a răspuns:

Un blowjob ceva?smug

| h3r a răspuns:

Pui frișcă pe savarină( nu-i niciodată destulă!)

| PolishJew a răspuns (pentru h3r):

Ioi sad da pe ciucurel nu merge sa pui frisca?

| Cristiann25 a răspuns:

Puteti sa luati o patratica de aia de ciocolata si sa o dati de la unul la altul cand va sarutati! Nu fac misto, incearca si ai sa vezi!
Nu uita sa fii cat mai "dulce" cu el, sa-l pupi, sa-i arati ca-l iubesti mereu!

| Aaxell a răspuns (pentru Cristiann25):

Am sa incerc asta. Multumesc :*!

| rikkimady16 a răspuns:

O doamne! savarina, frisca, ciocolata, dar nu va ia cu greata?laughing

poti sa fii dulce cu cineva chiar daca nu folosesti dulciuri.

in primul rand fii tu, nu incerca sa pari mult mai "dulce" decat esti si nu incerca sa dai pe spate pentru ca s-ar putea sa o gafezi, grav. puteti, de exemplu sa va luati o patura (geaca, plover) si sa stati amandoi intinsi si sa va uitati la stele, sa povestiti despre cum a-ti vrea sa arate familia voastra, sa va destainuiti anumite dorinte pe care le aveti in privinta celuilalt, sa va tineti in brate, sa va sarutati in cel mai pasional mod, sa il saruti pe spatele gatului, sa va tineti de mana, sa radeti, sa mancati inghetata(na, ca am spus si eu cu dulciuri). trebuie sa fiti voi si sa nu va feriti sa va arati unul altuia personalitatea pe care o aveti si felul vostru de a fii, cu bune si cu rele. cel mai dulce lucru pe care poti sa il faci cu persoana iubita este sa poti fii tu in preajma lui si sa poti sa vorbesti si sa te simti in largul tau, nimic nu e mai dulce, parerea mea.

Bafta! :*

| alexhandsport a răspuns:

Sa i sugi pul a

| Aaxell a răspuns (pentru alexhandsport):

Am uitat sa mentionez fara insulte? -. - Esti varza frate.