| Gangsta girl` ;x a întrebat:

As vrea si eu sa stiu ceva...Eram in ultima zi de menstruatie si prietenul meu ma atins in zona intima cu organul genital, nu a ejaculat [sa oprit in acel moment]mentionez ca sunt virgina, vreo sansa sa raman insarcinata?:-s Multumesc

Răspuns Câştigător
| Munchkin a răspuns:

În perioada aia sunt foarte mici şansele, aproape 0. Dacă nu a ejaculat, asta scade şi mai mult şansele, cu toate că lichidul care se scurge când e excitat (lichid preejaculator) conţine şi el spermatozoizi... oricum, revin şi îţi spun că şansele sunt extrem de mici în perioada aceea. Aşa că nu, chiar nu cred că ai rămas însărcinată. Pentru orice eventualitate, fă un test de sarcină dupa 20 zile.

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Faptul ca erai virgina inainte de acest contact sexual (acum nu mai esti, fiindca ai avut deja contact sexual, chiar daca nu a fost o penetrare ci doar o masturbare reciproca) nu conteaza. Atingerea lichidului preejaculator de vulva femeii poate duce la o sarcina, dar riscule este extrem de scazut. Ultima zi de menstruatie poate avea risc minim (daca e in primele 5 zile ale ciclului lunar) sau ceva mai mare (daca este dupa ziua a cincea).

Abh
| Abh a răspuns:

Nu cred ca ai sa patesti ceva.Totusi, joaca asta de-a soarecele si pisica nu duce la lucruri bune.

| Gangsta girl` ;x explică:

Mltumesc de raspunsuri chiar m`ati ajutat:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu