| cinevadinlumeaasta a întrebat:

Buna, ieri prietenul meu s-a frecat de mine si a ejaculat fara sa vrea, amandoi avand lenjerie intima si pantaloni iar sperma lui a ajuns si pe pantalonii mei, e posibil sa raman gravida? Tin sa mentionez ca am fost la dus apoi si mi-am atins zona intima, multumesc.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da ramîi si nasti un prost ca voilaughing inainte de a va freca unul de altul puneti mina pe anatomie ca sunteti bîtă amindoi, nu ramîi insarcinata deoarece sperma nu poate patrunde prin haine, ramîi gravida numai cu ejaculare in interiorul vaginului tau si numai cand esti tu la ovulatie perioada fertilă este după ciclu, ce varsta ai?

| dullcat a răspuns:

Buna.Tu nu stii cum functioneaza sarcina? Cati ani aveti? Asculta/vizioneaza tot ce este aici, daca vrei sa duci o viata sexuala responsabila si sa nu vii ulterior inapoi pe TPU cu intrebari de tipul: Am ramas insarcinata, cum sa le spun parintilor?

https://youtu.be/Q6NeilJgtyA

https://www.youtube.com/playlist?list=PLejwvuY0eTV2xSIxk5pPfskU9oXoN5BDh

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| Marius22222222222 a răspuns:

A început sezonul sarcina prin haine era și timpul