| Maria_3931 a întrebat:

As vrea si eu sa stiu :oare ii place de mine? pe mass vorbim des si ma face sa rad eu il fac pe el dar cand iesim afara nici "salut" nu-mi spune .doar se uita la mine din 5 in 5 minute se poarta foarte frumos cu mine.nu stiu daca ma place ...eu il plac pe el...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oricine e leu pe net...eu cred ca te place dar e prea timid sa recunoasca...incearca sa vorbesti si tu cu el cand sunteti afara...bafta!

5 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

E timid, dar te place happy va trebui sa faci tu primul pas si apoi sa vorbesti mai mult cu el fata in fata, doar voi doi... poarta-te si tu frumos cu el si gandeste-te ca e foarte delicat si nesigur pe el, daca il iei usor va fi un prieten asa cum vrei happy

| optimista_5827 a răspuns:

In primul rand...important ar fi varsta voastra.
e posibil sa fie timid. asta e prostia la net...pe net esti leu si in realitate te inchizi in tine sad

| dizzyizzy a răspuns:

Stiu cum e. Poate ar trebui sa faci tu primul pas.Sa intrii in vorba cu el in realitate nu pe mess, ca pe mess toti sunt atri da` live pauzastraight face. Sa va intalniti sa discutati deschis .si poate isi mai da drumul la gura sa vorbeasca. E timid si de aceea reactioneaza asa.Am avut si eu un prieten exact la fel, dar dupa o perioada in care mai mult eu il bagam in seama si-a dat drumul "la limba" si a inceput el sa deschida discutii si sa se bage in seama pe strada cu mine. :X>big grin

| LiveInColour a răspuns:

Mda. asa e. timiditatea... ohsad... posibil sa ii placa de tine. dar... intr-un mod firesc... stai linistita k o sa ti`o spuna el candvawinking tu doar asteapta... dar. depinde daca si tu il placi... sunt multe motive... sunt dispusa sa te ajut. add : te_iubeste_cineva_love

| corinna a răspuns:

Ai putea daca tot vorbiti atat pe net sa cauti sa va dati o intalnire sa vezi ce zice daca accepta. i'ar fi mai simplu si luihappy... poate are impresia ca si tie iti convine acest tip de relatia de comunicare virtuala si atat... vorbiti atat pe net va cunoasteti cauta chiar tu sa faci pasul acesta...nu e nimic rau chiar preiei tu controlul si te va vedea ca pe o tipa puternicawinking