| Bossubossilor a întrebat:

:* Asaaaaaa. deci stau pentru 10 zile acasa pentru ca am piciorul in ghips. Imi recomandati si mie un joc bun de care sa ma apuc ca sa nu ma plictisesc (nu vreau unul mare pentru ca necesita mult timp de downloadat.)? Ceva indie (ele se descarca imediat). Sau un joc cu mistere, crime, detectivi. Sau unul de groaza.

Cel mai bun raspuns primeste FUNDA!

2 răspunsuri:
| Myr3ll1994 a răspuns:

Descarca the suffering este un joc de groaza super tare. Esti intr-o inchisoare plina de monstri si tu trebuie sa evadezi (mai bine zis sa scapi cu viata) dupa ce evadezi mergi prin paduri si te lupti cu monstri. Si nu este prea mare se descarca destul de repede.

| adela500 a răspuns:

Doua site-uri dar nu-s de dowladat friv si y8