| Anaxor96 a întrebat:

Hei salut! Ce facet? i...eu ma plictisesc de groaza. cel mai bun raspuns primeste

5 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Deci eu acum răspund la întrbări pe TPU, ceea ce ţi-aş recomanda şi ţie. Sau poţi să citeşti ceva, ori să vezi un film.

Numai bine!

| IoanaStefania a răspuns:

Bine.Joaca Imvu si n-o sa te mai plictisesti. E super joculwinking
Sper sa-ti fie de folos la plictiseala.Numai ca trebuie sa-l descarci si sa-ti faci cont

| Reanna a răspuns:

...eu raspund la intrebari ca sa "ajut"...

hihi...aici doar ca sa ma aflu in treaba happy

daca /cauti prieteni exista site-uri multe big grin

| Coozeman a răspuns:

Du-te sa tragi cu arcul in sobolani.

| Nanami利 a răspuns:

Eu citesc intrebari pe TPU T/A si citesc si bancuribig grin.