| Butterfly2110 a întrebat:

Asculta-ti este urgent miine va fi unica mea sansa ..Imi place un baiat dar vreau sa-i atrag atentia cumva... ceva un gest care sa-i arete ca il plac si tot aceia mai departe cine primul

Răspuns Câştigător
| sayWhaaat a răspuns:

Ia-ti o fustita, asorteaza-te, machiaza-te, uita-te insistent la el, si baga-i un "ce faci? ". Daca ai avea si un strop de curaj i-ai spune-o in fata, dar fetele sunt lase in general, deci nu cred ca o sa o faci. Dar, daca faci ce ti-am spus eu, ii dai de inteles sigur ca il placi, poate iti va zice si el ceva, te va baga in seama.
Dar e cam greu sa se intample totul intr-o singura zi!

6 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Mda, bună ce faci!

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Pai...Depinde si de ce ii place lui cred.Fa-te interesata de lucrurile care ii plac lui. Uita-te cum nu te-ai mai uitat la el, cu mai multa iubire, ochii spun totul. Aranjeaza-te mai mult decat faci de obicei, stai mult timp cu el, incearca sa va apropiati sentimentele. Sper ca te-am ajutat! Oricum asa am facut eubatting eyelashes

| SunnyDay88 a răspuns:

în nici un caz să nu-i trimiţi vreun bileţel de dragoste.

| Loser8299 a răspuns:

Ascultati.E verbu' a asculta la persoana a 2a pl.Greu cu conjugatiile astea(si da am facut-o intentionat).

| Eugeniusu a răspuns:

Sa-l bagi in seama si sa-i zici ca-l placi, daca nu esti timida... parerea mea.winking Funda?

| molly32 a răspuns:

Pai gandeste ce fel de baiat este si ce fete ii plac incearca sa te imbraci pe gustul lui si fai doar cu mana sau tragei din ochi acum depinde ce fete prefera mai indraznete mai timide acum asta decizi tu