| mittityka a întrebat:

Aseara am facut sex oral si azi ma irita si ma doare foarte gatul. poate fi din cauza asta? ce sa fac sa-mi treaca?

13 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E posibil sa fi luat vreo infectie (daca nu ai folosit prezervativ). Daca durerea depaseste 24 de ore, treuie sa te duci la ORL-ist si sa-i spui in ce context a aparut durerea ca sa-ti faca analize de boli cu transmitere sexuala (in special gonoree).

| mgtow a răspuns:

Bea un pic de tarie sa vezi ca va trece.

| gigiro a răspuns:

E normal sa te doara gatul, ca doar ai stat cu gura cascata.pe frigul asta. Bine ca nu ai facut sex normal, ca raceai la fofoloanca.

| Foca a răspuns:

Poi nu sh ce ar putea fihee hee SI bv pentru sexul oral Parerea mea e ca nu e de la sex oral :s nu stiu sa zica specialistiwinking

| Tania a răspuns:

Nu am idee.Dar asa parerea mea cred ca e din cauza vremii de afara.Vezi sa nu racesti

| ionut7782 a răspuns:

Nu cred ca e de la sexul oral ci mai repede poate ai consumat ceva rece.un ceai te-ar calma.ti-ar face bine.de la sexul oral poate fi doar daca partenerul tau sau tu ai introdus penisul mai mult de cat e nevoie.acum tu stii mai bine ce ati facut.totusi un ceai ti-ar face bine.mai fierbintel bineinteles.

| Leon a răspuns:

Iar individu era eschimos si avea scula inghetata.

| virus5381 a răspuns:

Poi daca prietenutau si-o bagat scula pana intr-e amigdale atunci da poate fi din cauza asta daca nu nu prea poate fi din aceasta cauza happy

| Vl4dootz a răspuns:

Pai nu cred ca poate fii din cauza aceea. Ia un faringosept si iti trece
happy

| VladestepeTPU a răspuns:

Sărăcuţa de tinesad. Sigur nu ai înghiţit ouţele rolling on the floor))?
[Scuzăţi'mi idioţenia]. Cred că şi'a băgat'o păna unde nu trebuia şi a ajuns la corzile vocale:-s.Bea un ceai cald, foarte foarte clad, şi să pui cătină şi miere în el.Îţi trece sigh
rolling on the floor)))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vrut sa scriu ceva glumet, dar userul virus5381 m-a facut sa rad atat de tare incat am uitat laughing

| Olteanu2012 a răspuns:

Eu iti recomand ca data viitoare sa nu isi mai bage ala tot penisul in gura ta.laughing.Sa il bage doar putin si delicatrolling on the floor

| dany_5649 a răspuns:

Poti face si azi, este c a febra musculara...o sa ti treaca.