| TeoTudor a întrebat:

Ma doare ata de sub limba, adica ma jeneaza intr-o oarecare masura. ( tin sa mentionez ca i-am facut sex oral prietenei mele aseara ) cum pot sa fac sa imi treaca?

Răspuns Câştigător
| AlexCox a răspuns:

Nu poti sa faci nimic...trece de la sine cam in 24-48 ore, nu e antrenata pentru asa ceva laughing dupa ce o sa o faci mai des, o sa vezi ca nu ti se va mai intampla! (proprie experienta) Stai linistit si fai in continuare! Cui pe cui se scoate. vorba aia! Spor!

7 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

S-ar putea ca in urma actului sexual oral, sa fi contactat o ciuperca precum candidoza bucala. Consulta de urgenta un medic care iti va spune ce trebuie sa faci in continuare.

| minrest a răspuns:

Daca nu s-a rupt o sa treaca. Nu te mai lacomi. Nu trebuie sa ajungi cat mai departe in vagin, mizele mari sunt in partea externa.

| SG1995 a răspuns:

S-ar putea să ai o simplă iritație, deci asta înseamnă că trece de la sine, cât despre prietena ta asigură-te că se spală bine înainte să-i faci oral.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Treci pe la mine, am eu un leac.

| aj3k16lm a răspuns:

Inca incerc sa imi dau seama de ce toti cei care au probleme medicale intra pe TPU pentru a si le rezolva. Noi iti putem da 1.001 sfaturi, insa fara un diagnostic mai precis, si cunostinte legate de problema, nu iti putem da un raspuns precis. Incearca mai bine sa te duci tu la un doctor, pentru ca ar putea fi o infectie ce ar urma sa se agraveze in timp. Incearca sa respecti normele de igiena, pentru ca pot aparea consecinte destul de grave din aspectul asta.

Răspuns utilizator avertizat
| IonelaElla96 a răspuns:

Iti v-a trece de la sibe, stai linistit