| Sara2 a întrebat:

Aseara am iesit cu prietenul meu si inca cativa prieteni la un suc, si la masa ne-am certat putin si m-am ridicat si am plecat, ma supar foarte repede si ma atac foarte usor, si de aceea am facut asta, a zis ca platesc eu in seara asta (el m-a scos din casa si stia ca nu aveam bani) am ajuns acasa, mama a venit in camera mea si m-a intrebat ce e cu mine asa devreme acasa? eu i-am zis sa ma lase singura ca vreau sa stau singura si incepusem sa plang, ea a stat in sufletu meu fortat toata noaptea i-am zis azi dimineata ca aseara chiar vroiam sa stau singura, si s-a suparat si nu mai vbeste deloc cu mine, prietenul meu imi tot dadea sms aseara, mi-a zis o prietena ca a baut mult dupa ce am plecat eu de acolo(si nu are voie alcool momentan) oare sa ma impac cu el? cine a gresit? si cu mama cum s-o rezolv?

5 răspunsuri:
| BlueHusky a răspuns:

3 in 1! Taca vrei sa te impaci cu el numai tu sti. A te ridica si a pleca cand ceva nu iti convine este o atitudine de 10-15 ani (daca ai varsta asta e ok happy ). Cu mama o sa se rezolve de la sine da-i putin timp. 2-3 zile. Good luck

| maryy a răspuns:

Of off.Vechile povesti de cearta.Stiu cum e sa te ataci foarte repede si sa-ti pierzi cumpatul. Exact asa sunt si eu.Nu prea am inteles intocmai motivul supararii tale.Pentru ca nu aveai bani si s-a oferit el sa plateasca? Oricare ar fi motivul nu trebuie sa te superi.Se mai intampla.Si mama mea se mai supara pe mine cand sufar si vreau sa fiu singura, pentru ca spune ca nu ii povestesc ce mi se intampla.Asa sunt mamele. Du-te la ea si spune-i sa te ierte, dar erai foarta ranita si nu puteai sa vorbesti cu nimeni! Mult succes!

| Inarf a răspuns:

Buna :d! ai o problema :d ai ranito grav pe mama ta, ea doar vroia sa te ajute sad spune-i ca ai fost foarte suparata si ca iti pare rau pentru asta. si in legatura cu prietenu tau ati gresit amandoi :d faptul ca te-ai ridicat de la masa si ai plecat a fost foarte nepoliticos, invata sa fi mai dura si sa nu te superi asa usor big grin spune-i ca iti pare rau pentru asta si ca nu o sa se mai repete daca si el nu o sa mai faca cum a facut atunci :d

| Manfred a răspuns:

Daca a zis ca platesi tu, in gluma -tu ai gresit
daca vorbea serios- el a gresit, dar te-ai comportat cam urat cu mama ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei ce fraieri sunnteti asta isi bate joc de oi si nu aratati nici-o atentie doamne