| sorina18 a întrebat:

Aseara am iesit pe afara pe aici pe la mine.M-am intalnit cu niste prieteni si cu fostul meu prieten pe drum.Ne-am dus prin parc sa stam.La scurt timp m-a sunat un amic de al meu sa vorbeaca cu mine la telefon.Fostul meu prieten imi zice"ti-ai facut prieten?:"si eu i-am spus ca nu, este doar un simplu prieten. Ceilalti prieteni de ai mei au plecat pana la magazin iar fostul meu prieten a ramas acolo langa mine.Se uita la mine cand vorbeam cu baiatu asta la telefon.Pe urma se ridica de pe banca si imi spune"eu am plecat, mai vorbim"si s-a uitat la mine si pe urma a plecat.
De ce credeti ca nu s-a dus cu ceilalti la magazin si a ramas acolo cu mine?

7 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Poate vroia sa se lamureasca daca ai prieten sau nu.

| neutrino a răspuns:

Ti-a luat-o imaginatia, razna.

| Meheツ a răspuns:

Ca sa vada cine te suna avand suspiciuni ca un altul i-a luat locul happy e clar prin reactia lui ca stie ce a pierdut (pe tine) si ii este frica ca tu nu te vei mai intoarce la el. a stat sa se convinga daca mai are vreo sansa sau nu, de aceea a si intrebat daca ti-ai facut un nou prieten. Raspunsul tau l-a linistit, el crede ca tu tii la el prin faptul ca nu ti-ai facut alt prieten. Si de aceea te-a tratat cu indiferenta deoarece dupa raspunsul tau, este foarte sigur ca nu apuci pe altul in scurt timp si el poate sa revina la tine.

| Alinafi a răspuns:

Probabil pentru ca inca tine la tine si a vrut sa petreaca timp cu tine sau sa te intrebe ceva, si faza cu un amic la telefon cred ca e gelos fostul tau prieten

| Chriistos a răspuns (pentru Alinafi):

Fostul ei prieten e gelos pe pe fostul ei prieten. Are logica laughing

| noname2021 a răspuns (pentru Chriistos):

rolling on the floor))))))

| Alinafi a răspuns (pentru Chriistos):

Am spus ca Fostul ei prieten e gelos pe amicul de la telefon capsec!