| anonim_4396 a întrebat:

vorbesc cu o fata pe facebook si am si iesit de vreo 2 ori la plimbare: Eu stau la cam vreo 2 case distanta de ea, azi am fost cu mai multi prieteni in parc sa ne plimbam, si m-a intrebat daca vreau sa merg cu ea acasa, in fine am mai ramas la colt si am mai vorbit cam vreo 10 min in timpul ce vorbeam ea isi tot ridica bluza mai sus de buric si se mangaia pe burta suptil, asta a repetat-o de vreo 3 ori ce inseamna asta, si in scurt timp a sunat-o mamaisa si a plecat in casa, noi sunte sa zic asa un pic peste amic. pe mine ma intreseaza ce a vrut sa insemne chestia aia.

Răspuns Câştigător
| Phini a răspuns:

Tot Constanta

24 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Sfatosul2012 a răspuns:

E grav! trebuie sa i o pui, sper sa pui mana sa profiti sa nu astepti sa ti deseneze.

| RedDeath a răspuns:

Inseamna ca ii cam "parasutista" tipa big grin Vrea sa te seduca, apeland la aspectul ei, ca tu sa ii cazi in mreje, si sa fi dominat de hormoni si de imaginea pe care ti-o infatisa.

| Bogdan2111s a răspuns (pentru RedDeath):

Ssadc

| RedDeath a răspuns (pentru Bogdan2111s):

Tot ce se poate. Poate e o astfel de tipa i ndevenire, oricum, are deja apucaturile respective! Nu face nimeni asa ceva, in mod inconsteint. Asa ca, fi cu ochiii in patru. In orice caz, te vrea, daca asta te intrebi. ai succesul asigurat.

| Phini a răspuns:

Vroia sa te cucereasca, poate chiar sa o f... casca ochii!

| RedDeath a răspuns (pentru Phini):

La asta m-am gandit si eu, doar ca, in alte cuvinte big grin Ce luda! rolling on the floor

| Phini a răspuns (pentru RedDeath):

laughing Da, da e. are noroc Iulian rolling on the floor

| Phini a răspuns:

laughing Depinde de tine daca vrei sau nu sa faci ceva cu ea... eu iti zic sa profiti laughing antreneazati unealta rolling on the floor bafta! Nu uita de durex, sa nu ai incredere in tipele astea rolling on the floor

| RedDeath a răspuns (pentru Phini):

rolling on the floor

| Bogdan2111s a răspuns (pentru Phini):

Aa cum

| Bogdan2111s a răspuns (pentru Phini):

322dd saa dd ac

| Phini a răspuns (pentru Bogdan2111s):

Si tu esti din Constanta?
Oricum. ideea e ca daca e de pe la tara. sa zic asa, se uita dupa tipi de oras. mda, e posibil sa se uita dupa bani... Ai grija!

| Bogdan2111s a răspuns (pentru Phini):

EEe asta e

| RedDeath a răspuns (pentru Bogdan2111s):

"Aventurierule!" laughing

| Bogdan2111s a răspuns (pentru RedDeath):

Mnaa

| Phini a răspuns (pentru Bogdan2111s):

Ideea e sa i-o tragi laughing si sa te simti bine, ca sa nu regreti mai tarziu ca nu ai facut-o... eu si acum incerc sa imi fac timp sa ajung prin Vaslui, sau Iasi laughing

| Bogdan2111s a răspuns (pentru Phini):

Ssaa sad

| Bogdan2111s a răspuns (pentru Phini):

A pff sasapoada

| Phini a răspuns (pentru Bogdan2111s):

rolling on the floor Am bunicii acolo, si mergeam in fiecare vara, dar de la un timp, trec mai rar pe acolo.

| Bogdan2111s a răspuns (pentru Phini):

Saa laughing) azxaad

| Phini a răspuns (pentru Bogdan2111s):

laughing)) zau? Il sti pe unu Alexandru Prodan?

| Phini a răspuns (pentru Bogdan2111s):

Tot Constanta

| Phini a răspuns:

Lol... dar tu de unde ma cunosti? laughing Adica. mda si vanzatoarea de acolo ma stie rolling on the floor dar eu nu cunosc un Iulian de pe acolo.

| Phini a răspuns:

laughing Merge si asa, macar acum sti ce sa faci cu tipa rolling on the floor